L-PRIM-CAR

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Povedali o nás

 

"Autoškolu som musela vyberať zvlášť starostlivo, keďže som sluchovo handicapovaná, čo si vyžaduje úplne iný spôsob výučby aj prístup inštruktora. Pri prvom rozhovore s pani Ďuračkovou som hneď vedela, že som natrafila na správnu školu aj človeka. Skúsenosť so žiačkou s podobným handicapom už mala, veľmi ma okrem toho povzbudili aj jej slová, že je pre ňu výzvou naučiť ma riadiť auto. Priznám sa, že som do toho šla s malou dušičkou, keďže v našej rodine po všetky generácie mojich predkov, nikto neriadil auto a nemala som tak možnosť odpozerať riadenie ani údržbu auta.
Príprava bola výborná, teoretické hodiny boli zaujímavo odprezentované, trenažér mi tiež veľmi vyhovoval. Jazdy boli zaujímavé, pestré, zažila som veľmi veľa dopravných situácií. Každá z nich ma niečím obohatila a posunula ďalej.
Jazdiť som musela a chcela viac ako je predpísané, keďže so mnou sa nedá na ceste komunikovať, ako s počujúcim. Veľmi ma prekvapilo, ako som od začiatku pokročila a nadobudla istotu. Moje veľké ďakujem patrí pani Ďuračkovej a inštruktorom, ktorí ma precízne, trpezlivo a svedomite učili. Rozhodne autoškolu L-PRIM-CAR budem odporúčať každému!"

Mária Kubíčková


"Ďakujeme, p.Ďuračková, za trpezlivosť s nami a za Váš strávený čas s nami."

Katka, Martina, Tomáš


"Des a hrôza! Prúdila mi zamrznutá krv v žilách! Ale prežila som vďaka p.Ďuračkovej! Bude to lepšie :) "

Gabika po prvej jazde


"Thank you Mrs Ďuračková! You did an amazing job at teaching us how to ride a motorcycle. The course was quick but easy. After all we all (6 bikers) scored 55/55 points at the final exam."

Best regards, Tomáš Prítrský


"Ďakujem tímu L-PRIM-CAR, hlavne pánovi Vidovi a Barančíkovi za trpezlivosť a pevné nervy."

Šimová


"Ďakujem p.Ďuračkovej za ochotu a trpezlivosť. Nebolo to ľahké so mnou, veľakrát som Vás naštval :) . Ešteraz ďakujem veľmi pekne!"

Tomáš Szolík


"Ďakujem vám, že ste so mnou odviedli kus práce. Ďakujem."

Denisa Drabantová


"Stále tomu neverím, že som to dokázala, za čo ďakujem tejto autoškole, hlavne pani inštruktorke, že ma dokázala naučiť jazdiť a že mala so mnou trpezlivosť. Ďakujem za všetko."

Durzová Lucia

"

"Chcela by som poďakovať autoškole L-PRIM-CAR a najmä mojej  pani inštruktorke E. Ďuračkovej za trpezlivosť a pevné nervy, hlavne počas praktickej výuky, vďaka Vám som aj túto skúšku úspešne dokončila. Páčil sa mi Váš prístup, či už praktickej alebo teoretickej stránke. K úspešnému zvládnutiu kurzu je treba pozorne počúvať a riadiť sa radami inštruktora s praktickými skúsenosťami a radami. Vám, aj autoškole želám veľa úspechov a trpezlivosti, ďakujem za všetko, čo ste ma naučili. Po mojich skúsenostiach odporúčam  Vašu autoškolu všetkým známym. Ďakujem."

Zuzana Bartovičová


"Ďakujeme našim inštruktorom za trpezlivosť pri jazdách a za to, že to s nami zvládli. Pri jazdách sme sa vždy mohli odreagovať a veľakrát aj zasmiať.Ďakujeme."

Natália, Rebecca, Adam


"Nech  kvietok vyvolá na Vašej tvári úsmev a pohodu a spríjemní chvíle Vášho pracovného a súkromného života. Veľké srdečné ďakujem."

Kvetoslava Holíková

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky