L-PRIM-CAR

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

O nás

KTO SME

Autoškola L-PRIM-CAR vznikla ako prvá súkromná autoškola v Trnavskom kraji. Sme jednou z najstarších na Slovensku. Vznikli sme v roku 1990 a máme dlhoročné skúsenosti a roky praxe s výukou žiadateľov o vodičák. Pripravujeme žiakov starostlivo a zodpovedne a vedieme ich tak k vytúženému cieľu výcvikom v plnom rozsahu.
Preferujeme osobný prístup, takže pre nás nie je problém vyhovieť Vašim požiadavkám a prispôsobiť sa. Navštívte nás osobne alebo sa dohodnime a my prídeme priamo za Vami.

Autoškola Piešťany - odhodlanie rozbiť monopol Zväzarmu -1990
Autoškola Hlohovec - preberanie jednej končiacej autoškoly -1997
Autoškola Chtelnica - bližšie za žiakmi - 200
2
Autoškola Šaľa - pobočka aj v Nitrianskom kraji - 2004


KVALITNÍ INŠTRUKTORI

Naši inštruktori majú skúsenosti a skvelý prístup k žiakom. Vďaka nim prebieha profi výuka v priateľskej atmosfére. Teší sa na Vás majiteľka Elena Ďuračková, RNDr. Peter Barančík, Ing. Daniel Vido, Ing. Marián Žec, Ing. Michal Perina.


NOVÉ PRIESTORY

Nové priestory autoškoly sľubujú aj kvalitnú teoretickú prípravu. Postupne sa snažíme modernizovať všetky pobočky. K dispozícií sú multimédiá, modely a rôzne učebné pomôcky.

MODERNÝ AUTOTRENAŽÉR

Ten, kto nikdy nesedel za volantom túto pomoc určite ocení! V našom trenažéri sa cítite ako v skutočnom vozidle. Nastavujete si sedadlo, zrkadlá, dávate si bezpečnostný pás. Učíte sa štartovať, rozbiehať sa po rovine, preraďovať, cvičíte si  rozjazd s ručnou brzdou do svahu, jazdíte po horskom kopcovitom teréne, v malom meste so svetelnými signálmi, neskôr vo veľkomeste medzi električkami. Natrénujete si aj správnu techniku cúvania pomocou spätných zrkadiel   -   kolmo, šikmo a pozdĺžne. Skúsite si aj jazdu v sťažených podmienkach ako je dážď, sneženie, hmla a pod. Tak ako v skutočnosti i tu vybiehajú na cestu nečakané prekážky  (napr. lopty, psy) a žiak si cvičí svoje reakčné schopnosti.
Vďaka trenažéru si žiak tieto úkony nacvičí a potom riadi vozidlo oveľa ľahšie a bez stresu. Uľahčuje prácu jemu i učiteľovi.

História

Majiteľka autoškoly Elena Ďuračková učila od roku 1985 v Autoškole Zväzarmu v Trnave. V roku 1989 navštívila SRN (vtedajšie západné Nemecko), kde mala možnosť nahliadnuť, ako fungujú autoškoly tam. Priniesla si odtiaľ nielen skúsenosti, ale aj odhodlanie zbúrať monopol a začať pracovať tak, aby sa všetky jej vedomosti preniesli do kvalitatívne lepšie pripravených budúcich vodičov.
Autoškola L-PRIM-CAR vznikla v roku 1990 ako prvá súkromná autoškola v Trnavskom kraji. Svoju činnosť v Piešťanoch sme začali na Vrbovskej ceste za Teslou, v roku 1997 sa autoškola presťahovala na sídlisko Adama Trajana 2, v roku 2011 na terajšiu adresu - Vrbovská 38. Svoje pobočky sme otvárali postupne v Hlohovci v roku 1997 a v 2004 v Šali.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky